Bol Sıfırlı Coinler

Kripto para yatırımı yaparken düşük maliyet ve yüksek kazanca önem veriyorsanız bol sıfırlı coinler en iyi seçenektir. Bol sıfırlı coinler çok düşük maliyetle binlerce token almanızı sağlar. Bu sayede ilerleyen dönemlerde yüksek kazançtan faydalanmak mümkün olur.

Kripto para piyasası her zaman yüksek risk içerir. Ancak daha az efor ve yüksek kazanç ihtimali, yatırımcıların kriptoya yönelmesini sağlıyor. Özellikle bol sıfırlı coinler, ilk etapta yüksek para yatırmak istemeyen kişiler için en iyi seçenektir. Bol sıfırlı coinler başlıca XRP, ALGO, SAND, XLM, ROSE, THETA, HBAR’dır.

Yazımızda herhangi bir yatırım tavsiyesi bulunmamaktadır. Yatırımlarınız kendi sorumluluğunuzdadır.

En İyi Bol Sıfırlı Coin

Piyasada neredeyse her fiyat aralığında yatırım yapabileceğiniz coinler var. Örneğin, bazı coinler yüzbinlerce lira ile satıştayken bazı coinler kuruş değerinde alınıp satılabiliyor. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli konu, gelecek vadeden coinleri bulmak. Aksi takdirde kazanç sağlamanız mümkün olmayabilir.

Sizin için yüksek potansiyele sahip olan en iyi bol sıfırlı coin listesi hazırladık!

Tron (TRX)

2017’de Justin Sun tarafından kurulan Tron, bol sıfırlı coin listesinde yer ediniyor. Ucuz ve gelecek vadeden coin arayışında olanlar için iyi bir seçenek. Tron, geliştiricilerin merkeziyetsiz uygulama (dApp), merkeziyetsiz borsa, oyun vb. içeriklerin oluşturulmasını sağlıyor. Diğer bir deyişle içerik üretimini ve yönetimini kısaca interneti merkeziyetsiz hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Tron, ilk çıktığı yıllarda Ethereum ağında işlem görürken daha sonra kendi ağını geliştirmeyi başarmıştır. Ethereum ağında üretilen TRX tokenler ise kalıcı olarak silindi. Tron ile herhangi bir işlem ücreti ödemeden saniyede 10.000 işlem gerçekleştirilebiliyor.

Yatırımcılar, TRX stake ederek yönetişim oyu kullanabiliyor veya görev alabiliyor. Doğrulama veya yönetişim oyları sonucunda yatırımcılar TRX ile ödüllendirilmekte. Ancak mining yapmak için bir yönteme sahip değil.

 • En Düşük Fiyat: $0.001091
 • En Yüksek Fiyat: $0.3004
 • Piyasa Değeri: $5,244,876,095.85

Chiliz (CHZ)

Socios tarafından piyasaya sürülen Chiliz, spor ve eğlence alanlarında ön plana çıkan bol sıfırlı coindir. Chiliz, spor kulüplerini ve taraftarları bir araya getirmeyi amaçlıyor. Blockchain sayesinde taraftarlar spor kulüplerinin transferi, forma tasarımı, kadrosu vb. konularda oylamaya katılabilir. Aynı zamanda taraftarlar, spor külüplerinin tokenini satın alarak imzalı forma vb. ödüllere sahip olabiliyor.

Taraftarlar, CHZ token kullanarak takımlarını destekleyebiliyor ve taraftar tokeni satın alabiliyor. Öte yandan spor dünyasını blockchain teknolojisiyle birleştiren CHZ, önümüzdeki yıllarda güçlenmeye devam edecektir.

Socios platformunun Türkiye’de bir ofisi bulunuyor. Aynı zamanda Türkiye’de Galatasaray, Trabzonspor vb. takımlar da Socios ile taraftar tokenini piyasaya sürdü. Dünyada ise Paris Saint-Germain, FC Barcelona, AC Milan, Professional Fighters League vb. kulüpler Socios ile taraftar token çıkardı.

 • En Düşük Fiyat: $0.004001
 • En Yüksek Fiyat: $0.8915
 • Piyasa Değeri: $1,121,580,785.77

eCash (XEC)

Bitcoin Cash ekibi tarafından geliştirilen eCash, finans ve ödeme alanlarını iyileştirmeyi amaçlıyor. Hisse ispatı konsensüs algoritmasına dayalı olarak çalışan eCash, için en doğru tanımlama ‘elektronik nakit.’ eCash kurucusu, kripto para birimlerindeki ondalık kısmın kaldırılması gerektiğini düşünüyor. Ayrıca 0,00001000 BTC göndermek yerine, eCash ile 10 bit transferin gerçekleşmesini sağlamakta.

eCash ile herhangi bir banka hesabı kullanmadan para göndermek ya da mal/hizmet ödemesi yapmak mümkün. Dolayısıyla kripto para analistleri XEC coin geleceği hakkında olumlu görüşlere sahip. Aynı zamanda XEC, Bitcoin Cash ABC’nin markalandırılmış hali olarak kabul ediliyor.

eCash, işlemlerin gizlilik içinde yürütülmesini önemsiyor ve bu konuda CashFusion ile anonimlik sağlıyor. Aynı zamanda yatırımcı teşviği ve yönetişim oyları için staking imkanına sahip. Bol sıfırlı coin arayışında güvenilir ve yüksek potansiyel vadeden bir seçenek için tercih edilebilir.

 • En Düşük Fiyat: $0.0000173
 • En Yüksek Fiyat: $0.0005926
 • Piyasa Değeri: $584,898,008.25

Proton (XPR)

Bol sıfırlı coin arayışında tercih edebileceğiniz seçeneklerden biri de Proton (XPR). Saniyede 4000 işlem gerçekleştiren Proton, gas ücreti olmadan transfer gerçekleştirmenizi sağlar.

Lynx ve Metal şirketleri tarafından San Francisco’da piyasaya sürülen Proton, uzun zamandır yatırımcıların favori coinleri arasında. 2020 yılında piyasaya sürülen Proton, blockchain ağında çalışan akıllı sözleşmeler platformudur ve platformun yerel coini XPR’dir.

XPR stake ettiğinizde ödül kazanabilirsiniz. Staking süreniz uzadığı sürece ödül oranlarınız da artış gösterecektir. Aynı zamanda XPR coinin düzenli bir yakım programı bulunuyor. Yakım programıyla birlikte XRP sayısının azalması ve fiyatların olumlu yönde etkilenmesi sağlanacaktır.

 • En Düşük Fiyat: $0,001742
 • En Yüksek Fiyat: $0.1007
 • Piyasa Değeri: $26.919.992.62

VeChain (VET)

İş alanlarına blockchaini entegre etmeyi amaçlayan VeChain, son zamanlarda bol sıfırlı coin arayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. VeChain, ayrıştırılmış defter teknolojisi ve nesnelerin interneti (IoT) teknolojilerini kullanarak perakende, lojistik, üretim vb. iş alanlarında kolaylık sağlamayı amaçlar.

Verimli, değerli ve şeffaf bir süreç sağlamayı amaçlayan VeChain, Sunny Lu tarafından 2015 yılında kurulmuş ve VET, 2016 yılında piyasaya sürülmüştür. VET, platformun yerel tokenidir ve ağa güç sağlamak haricinde yönetişim oyları, staking vb. için de kullanılır.

VeChain, herhangi bir ürünün üretiminden son tüketiciye ulaşmasına kadar olan süreçte blockchain sayesinde şeffaflık sağlar. Ayrıca sürecin hızlı ve değerli olmasına yardımcı olur. İş dünyasının neredeyse her alanında VeChain ekosistemi kullanılabilir. Dolayısıyla VET, her geçen gün büyümeye devam ediyor.

 • En Düşük Fiyat: $0.001678
 • En Yüksek Fiyat: $0.2782
 • Piyasa Değeri: $1,533,420,332.03

Oasis Network (ROSE)

Bol sıfırlı coinler listesinde güvenilir ve güçlü ekibiyle dikkat çeken ROSE yer alıyor. Oasis Network, kullanıcı ve veri gizliliğini ön planda tutarak işlem yapmanızı sağlar. Aynı zamanda kendi ağına sahiptir ve Ethereum’a oranla daha hızlı işlem avantajı sunuyor.

Oasis Network, kişisel verilerin saklanması için güvenilir bir protokole sahiptir. Kişisel veri ya da dataları saklamak veya başkalarıyla paylaşmak/satmak isteyenler için seçenekler sunuyor. Aynı zamanda finans ya da kişisel veri işlemlerinin gizliliğini önemsemektedir. Bu bağlamda, ağda yapılan tüm işlemler şifrelenir ve üçüncü taraf kişilerle paylaşılmaz.

Oasis Network ile kullanıcılar kendi uygulamalarını yaratabilir, teminatlı kredi kullanabilir. Ayrıca Oasis Network, dünyanın önde gelen fintech ve teknoloji şirketleriyle anlaşma yapmıştır. Öte yandan Oasis Network kurucusu Berkeley Üniversitesi’nde Bilgisayar Bilimleri Profesörü Dawn Song.

ROSE coin ile staking imkanı var. Aynı zamanda yatırımcılar ROSE coini kullanarak başkalarına borç para verip alabiliyor.

 • En Düşük Fiyat: $0.03205
 • En Yüksek Fiyat: $0.5964
 • Piyasa Değeri: $243,428,968.37

Hedera Hashgraph (HBAR)

Herkese açık blockchain ağı olarak çalışan Hedera Hashgraph, kişi ya da işletmelerin merkeziyetsiz uygulama (dApp) geliştirmesine olanak tanır. Hedera Hashgraph’ı diğerlerinden ayıran en önemli özellikler ise yüksek hız ve enerji verimliliğidir. Aynı zamanda Hashgraph olarak adlandırılan dağıtık defter teknolojisi sayesinde düşük maliyet sunar.

Hedera Hashgraph (HBAR), merkeziyetsiz uygulama geliştirme, akıllı sözleşme, token üretimi, NFT vb. işlemleri yapmanıza olanak tanır. Aynı zamanda Hedera Hashgraph, Google Cloud anlaşmasıyla güvenirliğini kanıtlamayı başaran bol sıfırlı coinler arasındadır.

HBAR, 2018 yılında piyasaya sürülmüştür ve 50 milyar adet arza sahiptir. Ayrıca HBAR ile staking yapılabiliyor. Aynı zamanda ağın güvenliğini sağlamak ve yakıt gücü için de HBAR tokenine ihtiyaç duyuluyor.

 • En Düşük Fiyat: $0.01001
 • En Yüksek Fiyat: $0.03205
 • Piyasa Değeri: $1,116,196,295.97

Shiba Inu (SHIB)

Söz konusu bol sıfırlı coin olduğunda Shiba Inu tokenden söz etmek gerekiyor. Shiba Inu, meme coin seçeneklerinden biri. Ancak daha fazla popülariteye ve işleve sahip olduğunu söylemek mümkün. Dogecoin ile en önemli farkı, Shiba Inu tokenin bir amaca sahip olması.

2020’de Ryoshi adını kullanan bir kişi ya da grup tarafından geliştirilen Shiba Inu, büyük bir topluluk tarafından yönetilir. ‘Merkeziyetsiz topluluk kurma’ olarak adlandırılan bu amaçta, topluluk sıfırdan başladıklarını vurguluyor. Ayrıca dünyanın farklı bölgelerinden Shiba temalı NFT üreten sanatçıları desteklemektedir.

Shiba Inu, meme coinler arasında yüksek potansiyel sunmayı başardı. Ayrıca mobil oyun ve metaverse alanında da etkin olması bekleniyor. Bol sıfırlı coin sepeti oluşturmayı düşünüyorsanız Shiba Inu iyi bir alternatiftir.

 • En Düşük Fiyat: $0.000000000082
 • En Yüksek Fiyat: $0.00008845
 • Piyasa Değeri: $5,335,876,887.34

Stellar Lumens (XLM)

2014 Yılında kurulan Stellar, ulusal ve uluslararası varlık transferlerinin yapılmasına olanak tanır. Ancak geleneksel finans sistemlerinden blockchain teknolojisiyle ayrılıyor. Aynı zamanda BTC ve ETH transferlerine oranla daha az maliyet sunar. Transferler sadece 0.00001 XLM ile ücretlendirilir.

Global olarak 7/24 hızlı, değerli ve düşük maliyetli transfer için kurulan Stellar, 2015 yılında XLM tokeni piyasaya sürmüştür. XLM, uzun yıllardır piyasada var olmasına rağmen analist ve uzmanlar tarafından yüksek potansiyele sahip olan coinler arasında değerlendirilir.

Bol sıfırlı coinler listesinde önemli bir yere sahip olan XLM, elli milyar arza sahiptir. Ancak XLM madenciliği yapmak mümkün değil. Stellar, dünyanın farklı ülkelerinden finans kurumları ile işbirliği yapmaya devam ediyor. Dolayısıyla XLM yüksek potansiyele sahip bol sıfırlı coin arayan yatırımcılar için iyi bir seçenek.

 • En Düşük Fiyat: $0.001227
 • En Yüksek Fiyat: $0.9381
 • Piyasa Değeri: $2,298,580,452.80

Theta Network (THETA)

Dijital video dünyasında içerik üretenler, izleyiciler ve aracılar için blockchain ağında yenilikçi çözümler sunan Theta, merkeziyetsiz bant genişliği ile ön plana çıkıyor. Ayrıca ağ, düşük maliyetle de dikkat çekmekte. Theta, içerik üretenlerin daha fazla para kazanmasını sağlarken izleyicilerin düşük maliyetle ödeme yapmasına yardımcı oluyor.

Yüksek kaliteli video akışı sunan Theta, eğlence dünyasında bir devrim yaratmayı hedefliyor. Kullanıcı odaklı çözümleri ile Theta, dünyanın her yerinden ulaşılabilir bir eğlence platformu olabilir. Aynı zamanda kullanıcılar Theta ağında yayınlanan videoları izleyerek THETA coin kazanabiliyor. Ancak madencilik ile Theta kazanmak mümkün değil.

Theta, Samsung ve Sony tarafından da yatırım almayı başardı. Ayrıca Youtube, Twitch vb. platformların danışmanları da Theta kadrosunda yer alıyor.

 • En Düşük Fiyat: $0.03977
 • En Yüksek Fiyat: $15.90
 • Piyasa Değeri: $934,678,035.51

The Sandbox (SAND)

Ethereum ağı üzerine kurulan sanal oyun The Sandbox, sanal ve gerçek dünyayı bir araya getiriyor. Sandbox ile oyuncular NFT oluşturabilir, oyun içi görevleri tamamlayabilir ya da oyun içi ögeleri satabilir. Oyuncuların birbiriyle etkileşime girdiği ve LAND ismindeki arsalarını geliştirebildiği veya satabildiği bir oyun ekosistemidir.

Sandbox evreninin yerel tokeni SAND, metaverse coinleri arasındadır. Bol sıfırlı coin ararken metaverse ile ilişkili bir seçeneğe önem veriyorsanız SAND iyi bir alternatiftir. Kullanıcılar, Sandbox evreninde farklı yöntemlerle para kazanabilir ve kazandıkları SAND tokeni farklı platformlara transfer edebilir.

Blockchain ve oyun dünyasını bir arada sunmayı başaran Sandbox, dünya genelinde yüksek popülariteye ulaşmayı başardı. Bu nedenle yerel token SAND, gelecek vadeden bol sıfırlı coinler listesinde yer ediniyor.

 • En Düşük Fiyat: $0.02894
 • En Yüksek Fiyat: $8.44
 • Piyasa Değeri: $919,035,740.47

Ankr (ANKR)

2017 yılında kurulan Ankr protokolü, kullanıcılara verimli ve merkeziyetsiz bulut hizmeti sunuyor. Ankr, blockchain düğümlerini (node) uygun fiyatlı ve pratik olarak barındırmayı sağlar. Aynı zamanda web 3.0 altyapısıyla zincirler arası staking De-Fi platformu olarak hizmet verir. Platformun ve protokolün yerel tokeni ise yine aynı isimle anılır.

Ankr, son kullanıcıların da web 3.0 ve De-Fi protokollerine ulaşmasını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda boşta duran veya herhangi bir işlem yapmayan elektronik cihazların veri gücünden yararlanarak blockchain sistemiyle benzer protokollerden farklıdır.

10 milyon arza sahip olan Ankr, anti-enflasyonist olarak adlandırılır. 2022 Kasım itibariyle dolaşımda yaklaşık 7 milyon Ankr bulunuyor. Bol sıfırlı coin seçeneklerinden biri olan Ankr, gelecek yıllarda yatırımcıları memnun edebilir.

 • En Düşük Fiyat: $0.0007111
 • En Yüksek Fiyat: $0.2252
 • Piyasa Değeri: $205,673,153.05

Steem (STEEM)

Sosyal medya ve blockchaini entegre etmeyi başaran Steem, kullanıcılar için yenilikçi çözümler sunuyor. Blockchain ağında çalışan bir sosyal medya platformu Steemit, kullanıcıların paylaşım, yorum ve beğenme vb. etkileşimlerle STEEM kazanmasını sağlamakta.

Steemit platformu herkese açıktır ve herkes tarafından kullanılabilir. İçerik üreticiler ve kullanıcılar etkileşimleri miktarında STEEM token ile ödüllendirilir. 2016 yılında piyasaya sürülen Steem, günümüzde hala bol sıfırlı coin listesindedir.

Steemit platformu, ağa ve platforma katkıda bulunan kullanıcıları ödüllendirir. Aynı zamanda platform, günümüzdeki yaygın sosyal medya platformlarında karşılaşılan sorunlara karşı bir dizi tedbire sahiptir. Bu nedenle önümüzdeki yıllarda Steemit ve STEEM platformunu sık sık duyabilirsiniz.

 • En Düşük Fiyat: $0.06919
 • En Yüksek Fiyat: $8.47
 • Piyasa Değeri: $63,096,718.28

Cronos (CRO)

Crypto.com destekli Cronos, herkesin kripto paraya kolayca ulaşmasını sağlamak için piyasaya sürüldü. Cronos, Crypto.com platformunun yerel tokenidir. Aynı zamanda Crypto.com kripto ve finans alanlarında genişlediği ve büyüdüğü sürece CRO tokeni geliştirmeyi/kullanmayı hedefliyor.

CRO, Crypto.com platformunda düşük işlem ücreti, ücretsiz ağ transferi vb. farklı amaçlarla kullanılabiliyor. Aynı zamanda platform CRO token ile staking imkanı da sunmakta. Staking ile yüzde 12 civarında faiz geliri elde edilebiliyor. Öte yandan Cronos, Crypto.com Pay mobil uygulamasında da farklı avantajlar sağlamakta.

Bol sıfırlı coin listelerinde önemli bir yere sahip olan CRO, önümüzdeki yıllarda gerçek potansiyeline ulaşabilir. Özellikle Crypto.com platformunun gelişmesiyle Cronos daha fazla değer kazanacaktır.

 • En Düşük Fiyat: $0.01149
 • En Yüksek Fiyat: $0.9698
 • Piyasa Değeri: $2,249,062,751.37

Algorand (ALGO)

Bol sıfırlı coinler için güvenilir bir seçenek arıyorsanız Algorand ön plana çıkar. Algorand, yüksek piyasa değerine rağmen bol sıfırlı coinler listemizde yer alıyor. Merkeziyetsiz blockchain ağı Algorand, açık kaynaklıdır. Pure Proof of Stake protokolünde çalışan Algorand, hızlı, ölçeklenebilir ve şeffaf bir işlem vadediyor.

Saniyede 1000 işlem amaçlayan Algorand, düşük işlem ücreti avantajıyla ön plana çıkıyor. Aynı zamanda düşük enerji imkanına sahiptir. Ağın yerel tokeni ALGO, 10 milyon arza sahiptir. Hızlı ve güvenilir işlem imkanı sebebiyle kripto para analistleri, ALGO fiyatlarının kararlı bir biçimde yükselmesini öngörüyor.

Algorand kurucuları, ağda hiçbir zaman çatallanma olmayacağını ifade ediyor. Dolayısıyla her işlem hızlı ve güvenilir şekilde yapılmaya devam edilecek. 2019 yılında piyasaya sürülen Algo, önümüzdeki yıllarda sık sık adından söz ettirebilir.

 • En Düşük Fiyat: $0.1024
 • En Yüksek Fiyat: $3.28
 • Piyasa Değeri: $2,080,589,898.97

Bol Sıfırlı Geleceği Olan Coinler Hangileridir?

XPR, TRX, HBAR, VET, XRP, ROSE vb. coinler bol sıfırlı geleceği olan coinler arasında yer alır. Bol sıfırlı coinler, düşük maliyet avantajına sahiptir. Ancak her düşük coin yüksek kazanç sağlamayabilir.

Bol sıfırlı coinler ile kazanmak istiyorsanız uzun vadeli yatırım yapmanız gerekebilir. Örneğin, bir projenin gelişmesi, yatırımcıların güvenini kazanması ve tanıtımının ilerlemesi için üç – dört yıl ya da daha uzun süre gerekir. Dolayısıyla kısa vadede bol sıfırlı coinler kazanç getirmeyebilir.

Bol sıfırlı geleceği olan coinler arasında DOGE, SHIB, XRP, ROSE, HOT, THETA yer alıyor. Doge ve Shib, meme coinler arasında yüksek potansiyele sahiptir. Diğer coinler ise finans, güvenlik ya da işlem gibi alanlarda sağladığı avantajlarla dikkat çekiyor.

Kriptoya sağlam ve güçlü bir başlangıç yapmak istiyorsanız, kripto sepetinizi çeşitlendirmeniz gerekir. Örneğin, herhangi bir birimi yüzlerce adet satın almak yerine paranızı onlarca coine bölebilirsiniz.

Bol Sıfırlı Coin Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Bol sıfırlı coin alırken proje, teknik analiz ve topluluk gibi konulara dikkat etmelisiniz. Projeyi geliştiren kişi ya da ekibin eğitimi, geçmişi ve başarıları coin hakkında fikir sahibi olmanızı sağlar. Örneğin, bir projenin geliştiricileri arasında teknoloji, güvenlik, finans vb. alanlarda eğitim alan kişilerin yer alması yatırımcılar için olumlu bir sinyal olarak değerlendirilir.

Kısa vadeli ya da günlük alım satım yapıyorsanız projenin teknik analizi ya da topluluğu gibi konular sizin için önemli olmayabilir. Ancak yatırımlarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için projenin güvenirliğini kontrol etmelisiniz.

Kripto haberleri, sosyal medya, kripto para analistleri ve kripto yazarları da bol sıfırlı coin alırken incelemeniz gereken yerler arasındadır. Örneğin, güvenilir kripto siteleri ya da güvenilir kripto para analistlerinin önerdiği coinler iyi bir başlangıç yapmanıza yardımcı olur. Burada dikkat etmeniz gereken konu spekülasyonlara kapılmamaktır.

Kripto para şirketleri, daha iyi tanıtım yapabilmek için reklam amaçlı paylaşımlar yapar/yaptırır. Özellikle sosyal medya fenomenleri tarafından yapılan reklam çalışmaları, yanıltıcı olabilir. Bu nedenle herhangi bir bol sıfırlı coin satın almadan önce çok yönlü araştırma yapmalısınız.

Bol sıfırlı coin ile yüksek kazanç elde etmek istiyorsanız coin aldıktan sonra bir süre beklemeniz gerekir. Bu nedenle acil ihtiyacınız olan para ile yatırım yapmamalısınız. Kripto para piyasası yüksek oynaklığa sahiptir bu nedenle panik/acil satışlar zarar etmenize neden olabilir.

Bol Sıfırlı Coinler Nereden Alınır?

Binance, Bitlo, Coinbase, KuCoin, Crypto.com, Gate.io, Huobi vb. platformlar bol sıfırlı coin alabileceğiniz güvenilir platformlardır. Özellikle Gate.io, 1500’ü aşkın coin seçeneğiyle birçok birimi anında alıp satmanızı sağlar.

Binance, bol sıfırlı coin almak için tercih edebileceğiniz önemli bir platformdur. Ancak bir coin, Binance platformunda listelenmeden önce uzun bir araştırma sürecine girer. Bu nedenle Binance platformunda listelenene kadar birkaç sıfırını kaybedebilir. Fakat genellikle Binance’da listelenen coinler, sağlam coinler olarak adlandırılır.

Bol sıfırlı coin almak için ICO etkinliklerine katılabilirsiniz. Her coin, sermaye toplamak, tanıtım yapmak vb. amaçlarla ön satış etkinliği düzenler. Ön satış fiyatı genellikle her coin için en düşük fiyatı sunar. Bu nedenle kripto siteleri ve sosyal medyayı kullanarak ön satıştaki coinlere bir şans verebilirsiniz. Ancak projenin topluluğu, işlevi ve güvenirliği konularına dikkat etmeniz şarttır.

Gelecek Vadeden Ucuz Coinler Nelerdir?

Stellar, Oasis Network, Chiliz, Proton, XRP, Sandbox cv. Coinler gelecek vadeden ucuz coin seçenekleri arasındadır. Bu coinler gerçek bir projeye ve güçlü bir ekibe sahiptir.

Gelecek vadeden ucuz coin seçenekleri arasında Chainlink, Cardano, Polygon, Tron, Ankr gibi alternatifler de yer alıyor. Kripto para yorumcuları, 2025 – 2030 tahminleri için bu coinler hakkında olumlu görüşlere sahip.

Yatırımcılar, gelecek vadeden ucuz coinler aracılığıyla yüksek miktarda kazanç edebiliyor. Örneğin, birkaç kuruş ile onlarca coin satın almak mümkün. Dolayısıyla birkaç ay ya da birkaç sene sonra kuruş ile aldığınız coin binlerce lira kazandırabilir.

1 dolar altındaki ucuz coinler, kriptoya yeni başlayan kişilerin ve ileri seviye yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Birçok yatırımcı hem yüksek kazanç hem de kripto portföyünü çeşitlendirmek için ucuz coin arayışında. Ucuz coinler, herhangi bir olumsuz durumda bile daha az kaybetmenizi sağlar. Bu nedenle her yatırımcı gelecek vadeden ucuz coin seçeneklerinden bir veya birkaçını sepete ekleyebilir.

Bol Sıfırlı Coinlere Yatırım Yapmak Riskli Mi?

Kripto para piyasası her zaman yüksek risk içerir. Örneğin, altın, dolar vb. yatırım araçları günlük yüksek oynaklığa sahip değildir. Ancak kripto para birimleri günlük hatta saatlik dalgalanmalarla yatırımlarınız için riskli olabilir.

Kripto para birimleri yüksek risk ve yüksek kazanç vadeder. Bu nedenle yatırımcılar, kripto para birimine yatırım yapmaya devam ediyor. Üstelik kripto para birimleri, geleceğin finans sistemini oluşturacaktır. Bu nedenle birçok yatırımcı birikim veya transfer amacıyla da kripto para birimlerine yöneliyor.

Bol sıfırlı coinlere yatırım yapmak ise her zaman daha yüksek risk içerir. Örneğin, BTC kripto piyasasının güvenli limanı ve finans dünyasının dijital altını olarak adlandırılır. BTC çökmesi ya da sıfırlanması gibi bir durumun yaşanması neredeyse imkansızdır. Öte yandan yeni coinler veya ucuz coinler için bu durum geçerli değil.

Yeni coinler, yatırımcıların güvenini kazanmak için uzun süre mücadele edebilir. Özellikle güvenilirlik ve topluluk alanında kendini kanıtlamayı başaran coinler, gelecek vadeden birimler arasında yer alır.

Bol Sıfırlı Coinler Hakkında Merak Edilenler

İçeriğimizi sonlandırmadan önce bol sıfırlı coinler ve ucuz coinler ile ilgili merak edilen soruları cevaplandırmak istiyoruz. Aynı zamanda içeriğin bir yatırım tavsiyesi olmadığını da belirtmeliyiz. Kripto yatırımcıları, herhangi bir kripto birimini satın almadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Bol sıfırlı coinler nelerdir?

TRX, ROSE, CHZ, SHIB ve DOGE bol sıfırlı coin seçenekleri arasındadır. Bol sıfırlı coinler ile yatırım portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Bol sıfırlı coinler nereden alınır?

Binance, Gate.io, Bitlo, Huobi, Coinbase, Crypto.com vb. platformlar bol sıfırlı coinler almak için en güvenilir platformlardır. Aynı zamanda Bitfinex, Bitpanda, Kraken ve KuCoin de tercih edilebilir.

Bol sıfırlı gelecek vadeden coinler nelerdir?

ROSE, XRP, THETA, SAND, VET ve XLM bol sıfırlı gelecek vadeden coinler arasında yer alır. Ayrıca CRO, XPR, ALGO vb. seçenekler de tercih edilebilir.

Bol sıfırlı coinler riskli mi?

Bol sıfırlı coinler, güvenilir ve köklü geçmişe sahip olan coinlere oranla daha fazla risk içerir. Bu nedenle topluluk, proje amacı, teknik analiz, whitepaper vb. konulara dikkat edilmeli.

En ucuz kripto para hangisi?

SHIB ve Dogecoin en ucuz kripto para birimleri listesindedir.

Hangi Coinler Yükselir?

XRP, ALGO, SAND, XLM, ROSE, THETA, HBAR vb. coinlerin önümüzdeki dönemlerde kendi rekorlarını kırması ve yükselişe geçmesi bekleniyor.

2023’te Hangi Coin Yükselir?

Kripto para piyasası her zaman sürprizlerle doludur bu nedenle hangi kripto para biriminin ne zaman yükseleceği tam ve doğru olarak bilinmiyor. Yatırımcılar, kendi araştırmaları doğrultusunda yükselişe geçmesini beklediği coinlere yatırım yapabilir.

En ucuz kripto para birimleri hangileri?

TRX, ADA, REEF, HBAR vb. kripto para birimleri en ucuz ve en güvenilir kripto para birimleri arasındadır.